Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Częstochowa, ul. Kopernika 10/12 - WGN

18 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Ładne, duże M3 w centrum miasta!
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 2
Metraż: 62m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-11056
Cena 272 800 zł
cena / m² 4 400 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Częstochowa
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 35.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-11077
Cena 210 040 zł
cena / m² 5 900 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - ***** REZERWACJA *****
Data dodania: 21.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 7
Liczba pokoi: 2
Metraż: 51.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10951
Cena 255 000 zł
cena / m² 4 961 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Duży apartament w centrum miasta!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 2
Liczba pokoi: 6
Metraż: 147.91m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10910
Cena 595 000 zł
cena / m² 4 023 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Częstochowa, Raków
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 53.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10959
Cena 235 000 zł
cena / m² 4 426 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Duże M4 po remoncie
Data dodania: 15.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 74.2m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-11062
Cena 440 000 zł
cena / m² 5 930 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Duże M5 przy al. N.M.P.!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 70m²
Oferta SM188-11006
Cena 449 000 zł
cena / m² 6 414 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Stylowe, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 5
Liczba pokoi: 3
Metraż: 60.9m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10923
Cena 450 000 zł
cena / m² 7 389 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - 3 mieszkania w jednym budynku!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 5
Metraż: 96.7m²
Oferta SM188-11010
Cena 320 000 zł
cena / m² 3 309 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Częstochowa, Raków
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 70m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-11023
Cena 350 000 zł
cena / m² 5 000 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Mieszkanie na sprzedaż, zamiana na mniejsze
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 3
Liczba pokoi: 1
Metraż: 35.22m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10963
Cena 185 000 zł
cena / m² 5 253 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Ładne mieszkanie w kamienicy w Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 120m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10968
Cena 650 000 zł
cena / m² 5 417 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - M3 z balkonem w centrum miasta
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 46.5m²
Oferta SM188-10902
Cena 310 000 zł
cena / m² 6 667 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - M2 z balkonem w dobrej lokalizacji
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 36m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10937
Cena 240 000 zł
cena / m² 6 667 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Atrakcyjne M3 w dobrej lokalizacji
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10946
Cena 250 000 zł
cena / m² 6 510 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Super apartament deweloperski
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 75.69m²
Oferta SM188-10919
Cena 529 000 zł
cena / m² 6 989 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Nowoczesny apartament deweloperski
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 80.8m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM188-10920
Cena 529 000 zł
cena / m² 6 547 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Częstochowa - Duże mieszkanie w Alejach w centrum Częstochowy!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 100m²
Oferta SM188-10901
Cena 395 000 zł
cena / m² 3 950 zł
OKAZJA!

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies