Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Częstochowa, ul. Kopernika 10/12 - WGN

30 ofert

Dom na  sprzedaż Miedźno - Dom z możliwością prowadzenia działalności
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Miedźno
Liczba pokoi: 9
Metraż: 345m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10855
Cena 390 000 zł
cena / m² 1 130 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Lgota Górna - Dom z potencjałem w spokojnym miesjcu!
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Lgota Górna
Liczba pokoi: 3
Metraż: 110m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10853
Cena 279 000 zł
cena / m² 2 536 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Apartamentowiec (8 mieszkań) w super lokalizacji
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 16
Metraż: 466.58m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-11069
Cena 2 500 000 zł
cena / m² 5 358 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Sobuczyna - Ładny dom na sprzedaż
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Sobuczyna
Liczba pokoi: 5
Metraż: 150m²
Oferta SD188-10897
Cena 938 000 zł
cena / m² 6 253 zł

Dom na  sprzedaż Konin - Dom z budynkiem gospodarczym w cichej okolicy
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Konin
Liczba pokoi: 6
Metraż: 140m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10947
Cena 495 000 zł
cena / m² 3 536 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Dom w świetnej lokalizacji
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 6
Metraż: 210m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10980
Cena 950 000 zł
cena / m² 4 524 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Truskolasy
Data dodania: 07.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Truskolasy
Liczba pokoi: 6
Metraż: 158m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-11019
Cena 495 000 zł
cena / m² 3 133 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Kamienica w centrum Częstochowy!
Data dodania: 05.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 7
Metraż: 270m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10888
Cena 299 000 zł
cena / m² 1 107 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Skrajnica - Dom w ładnej, spokojnej okolicy
Data dodania: 04.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Skrajnica
Liczba pokoi: 3
Metraż: 70m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-11042
Cena 380 000 zł
cena / m² 5 429 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - 3 budynki mieszkalne
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 6
Metraż: 230m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10989
Cena 850 000 zł
cena / m² 3 696 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Mokra - Nieruchomość mieszkalno-usługowa
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Mokra
Liczba pokoi: 15
Metraż: 2000m²
Oferta SD188-10983
Cena 1 480 000 zł
cena / m² 740 zł

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Dom w zabudowie bliźniaczej
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 6
Metraż: 240m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-11034
Cena 590 000 zł
cena / m² 2 458 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Dwa domy w cenie jednego!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 8
Metraż: 390m²
Oferta SD188-11005
Cena 800 000 zł
cena / m² 2 051 zł
OKAZJA!

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Parter domu - samodzielne mieszkanie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 4
Metraż: 127.29m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-11011
Cena 300 000 zł
cena / m² 2 357 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Kusięta - Elegancki dom na zamykanym osiedlu
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kusięta
Liczba pokoi: 5
Metraż: 211m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-11020
Cena 1 350 000 zł
cena / m² 6 398 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Korwinów - Komfortowa willa
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Korwinów
Liczba pokoi: 6
Metraż: 190m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-11000
Cena 1 290 000 zł
cena / m² 6 789 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Dom pełen nowoczesnych rozwiązań
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 6
Metraż: 330m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10960
Cena 1 050 000 zł
cena / m² 3 182 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Piętro w domu, duża działka, garaż
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 2
Metraż: 52m²
Oferta SD188-10981
Cena 320 000 zł
cena / m² 6 154 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Częstochowa, Wyczerpy
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 2
Metraż: 70m²
Oferta SD188-10977
Cena 300 000 zł
cena / m² 4 286 zł

Dom na  sprzedaż Kijas - Nowoczesny dom wśród natury
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kijas
Liczba pokoi: 5
Metraż: 227.5m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10976
Cena 1 320 000 zł
cena / m² 5 802 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Tani dom, Gnaszyn-Kawodrza
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 3
Metraż: 100m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10719
Cena 270 000 zł
cena / m² 2 700 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Ładny, funkcjonalny dom na sprzedaż
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 6
Metraż: 143.7m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10958
Cena 760 000 zł
cena / m² 5 289 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Dom z osobną halą murowaną
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 5
Metraż: 180m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10868
Cena 995 000 zł
cena / m² 5 528 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Blachownia - ***** REZERWACJA OFERTY *****
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Blachownia
Liczba pokoi: 5
Metraż: 145m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10837
Cena 990 000 zł
cena / m² 6 828 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Jacków - Jacków - dom z budynkami gospodarczymi
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Jacków
Liczba pokoi: 3
Metraż: 107m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10944
Cena 370 000 zł
cena / m² 3 458 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Szeregówka w wysokim standardzie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 4
Metraż: 135m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10956
Cena 1 250 000 zł
cena / m² 9 259 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Kamieńskie Młyny - Dom gotowy do wprowadzenia
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kamieńskie Młyny
Liczba pokoi: 5
Metraż: 160m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10882
Cena 760 000 zł
cena / m² 4 750 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Olsztyn - *** REZERWACJA OFERTY ***
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Olsztyn
Liczba pokoi: 6
Metraż: 214m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10836
Cena 595 000 zł
cena / m² 2 780 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Kłomnice - Dom na ładnej, dużej działce
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kłomnice
Liczba pokoi: 2
Metraż: 240m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10891
Cena 420 000 zł
cena / m² 1 750 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Częstochowa - Komfortowy dom wolnostojący w cichej okolicy!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Częstochowa
Liczba pokoi: 6
Metraż: 177.1m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD188-10841
Cena 950 000 zł
cena / m² 5 364 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies